פרופיל חברה

חברת עוז הפקות מתמחה בארגון והפקה של אירועים עסקיים איכותיים וייחודיים, בדגש על כנסים ותערוכות מקצועיות, אירועי שיווק, אירועי השקה ומגוון אירועי חברה ורווחה.
צוות החברה עתיר ניסיון באפיון יסודי של  הצרכים הייחודיים של כל ארגון וארגון וביצירת חוויה כוללת העונה על צורכי הלקוח תוך מתן מענה מקצועי, איכותי, קשוב וממוקד.


העקרונות המנחים אותנו:
  • פתרונות כוללים - חברת עוז הפקות היא חברה עדכנית ודינאמית, המספקת פתרונות מקיפים למגוון הצרכים של חברות וארגונים בתחום הכנסים המקצועיים והאירועים העסקיים. אנו מטפלים, תוך לקיחת אחריות מלאה, בכל ההיבטים בתהליך ההפקה ונותנים פתרונות ממוקדים, מא' ועד ת' לכל הצרכים של לקוחותינו.
  •  
  • צוות מנוסה - מנכ"ל החברה, ירון עוז, הוא בעל BA בניהול ומדעי החברה ו- MBA במנהל עסקים והינו בעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים מורכבים ובניהול פעילויות מגוונות בתפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות. לצדו פועל צוות בקיא ומנוסה  המספק מענה כולל ומקיף לכל דרישות הלקוח.
  •  
  • שקיפות ואמינות – אנו פועלים על בסיס שיטות עבודה ייחודיות המבטיחות שקיפות מלאה כלפי הלקוחות, אמינות כערך עליון ושיתוף מידע מלא בזמן אמת.
  •  
  • חיסכון במשאבים – הניסיון הרב ורשת הקשרים המקצועיים הענפה מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאירועים מושקעים ואיכותיים תוך היצמדות לתקציבים קבועים מראש ולאילוצי זמן מוגדרים.

ההתמחות שלנו היא בחיבור בין צרכיו הייחודיים של כל ארגון לבין יצירת חוויה העונה על כל צורך, תוך מתן מענה מקצועי, איכותי, קשוב וממוקד
צוות עוז הפקות
ירון עוז
בעלים ומנכ"ל     
 yaron@oz-pro.co.il    


* ירון בעל ניסיון של כ 20 שנים בתפקידי ניהול בכירים במגוון חברות מובילות במשק. התמחותו העיקרית של ירון היא בתחומי ניהול אופרציה,  ניהול התפעול וניהול פרויקטים מורכבים.
* תפקידיו הקודמים בחברות הייטק וחברות תקשורת ושירותים כללו ניהול של פרויקטים בינלאומיים, הקמת וניהול מערכי שירות ותפעול בסביבה  טכנולוגית מורכבת וניהול מערכי כוח אדם נרחבים.
* חברת עוז הפקות הוקמה על ידי ירון בשנת 2008 במטרה לספק שירותי הפקה איכותיים ללקוחות עסקיים, חברות, עמותות ואיגודים מקצועיים.  
* ירון מלווה באופן אישי את תהליך ההפקה של כל אירוע המאורגן ע"י חברת עוז הפקות.
* בעל תואר BA בניהול ומדעי החברה, ותואר MBA במנהל עסקים.
רחלי ברדס
מנהלת הפקה ותפעול כנסים  
   
                      Racheli@oz-pro.co.il

רחלי מביאה עמה ניסיון מוצלח של למעלה מ- 20 שנים בניהול תחומים מגוונים, החל מניהול אדמיניסטרטיבי ולוגיסטי בתחום ההייטק, הפקת אירועי חברה וכנסים, ניהול פרויקטים וכלה בניהול תפעולי של מספר בתי מלון בוטיק בתל אביב.
השילוב בין הידע האקדמי הנרחב לבין הניסיון המקצועי והעסקי שרכשה עם השנים מקנה לרחלי ראייה רחבה והבנה ייחודית של תהליכים הקשורים במתן שירות מקצועי ויעיל ללקוחותינו.
*
 בעלת תואר BA בניהול וסוציולוגיה
ותואר MBA במנהל עסקים. 
איריס דרטשנסקי
מנהלת הפקה ותפעול כנסים 

 info@oz-pro.co.il


* איריס בעלת ניסיון רב ומשמעותי בתחומי הפקת האירועים והכנסים העסקיים, ניהול פרויקטים, שימור לקוחות, בניית מערכי הדרכה והדרכות  פרונטליות. 
תודעת השירות, היחס האישי המוקדש ללקוחותיה, יכולות התכנון והתיאום בין גורמים עסקיים ופרטיים בארץ ובחו"ל הופכים אותה לכוח מניע חשוב בתכנון והפקת אירועים איכותיים ומוצלחים.
* השילוב הייחודי של כישורי ההפקה והארגון, הראייה המערכתית הרחבה שלה, יכולות ניהול ממשקים מרובים במקביל ויכולות תפעול וביצוע דינאמיים בשטח מהווים נכס בכל הקשור בהוצאת האירועים מן הכוח אל הפועל לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.
ה"אני מאמין" שלנו

שותפות ארוכת טווח
בראש ובראשונה, אנו מאמינים בשותפות עסקית ארוכת טווח עם לקוחותינו, שבסיסה הוא מחויבות מלאה. מחויבות זו היא שדוחפת אותנו מדי יום ביומו לספק שירותי הפקה מצוינים, יצירתיים ואיכותיים והיא זו המסייעת לנו וללקוחותינו ליצור מערכת יחסים המושתתת על תוצאות רצויות ואמון מתמשך.

תוצאות מעולות
בכדי להמשיך ולספק תוצאות מיטביות עבור לקוחותינו אנו מקפידים על סגנון עבודה המבוסס על שקיפות מלאה, תקשורת מתמדת, יחס אישי וליווי צמוד של לקוחותינו, תוך מתן פתרונות איכותיים ויצירתיים לכל צורך ולכל דרישה.

שקט נפשי
אנו מחויבים לשקט הנפשי של לקוחותינו ומייצרים עבורם פתרונות הפקת אירועים איכותיים וכוללים המתבססים על:
  • מצוינות שמקורה בחתירה בלתי פוסקת לעשייה איכותית
  • מחויבות לתהליך ולתוצאות מעולות
  • שירות ממוקד הנסמך על ליווי אישי, זמינות, גמישות והקשבה
 
החזון שלנו 

להיות חברת הפקה מובילה בתחומה, המעניקה שירותי ארגון והפקה מעולים ומעבר לציפיות, תוך מתן שקט נפשי ללקוחותינו המבוסס על מחויבות, שקיפות ושירות ללא פשרות.  זאת, לצד חתירה מתמדת לחדשנות ויצירתיות במתן מגוון פתרונות לכל צורך  ושותפות ארוכת טווח עם לקוחותינו. 
 
עוז הפקות - כנסים ואירועים  |  ת.ד 15438 מושב בית זית, ד.נ הרי יהודה |  טלפון 072-2490520  |  פקס 072-2490526 | דואר אלקטרוני info@oz-pro.co.il
© כל הזכויות שמורות לעוז הפקות - כנסים ואירועים