אודות
חברת 'עוז הפקות-כנסים ואירועים' מתמחה בארגון והפקה של אירועים עסקיים איכותיים וייחודיים, בדגש על כנסים ותערוכות מקצועיות, אירועי שיווק, אירועי השקה ואירועי חברה.
צוות החברה עתיר ניסיון באפיון יסודי של הצרכים הייחודיים של כל ארגון וביצירת חוויה כוללת העונה על צורכי הלקוח תוך מתן מענה מקצועי, איכותי, קשוב וממוקד.


העקרונות המנחים אותנו:
  • פתרונות כוללים - חברת עוז הפקות היא חברה עדכנית ודינאמית, המספקת פתרונות מקיפים למגוון הצרכים של חברות וארגונים בתחום הכנסים המקצועיים והאירועים העסקיים. אנו מטפלים, תוך לקיחת אחריות מלאה, בכל ההיבטים בתהליך ההפקה ונותנים פתרונות ממוקדים, מא' ועד ת' לכל הצרכים של לקוחותינו.
  •  צוות מנוסה - מנכ"ל החברה, ירון עוז, הוא בעל BA בניהול ומדעי החברה ו- MBA במנהל עסקים והינו בעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים מורכבים ובניהול פעילויות מגוונות בתפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות. לצדו פועל צוות בקיא ומנוסה  המספק מענה כולל ומקיף לכל דרישות הלקוח.
  •  שקיפות ואמינות – אנו פועלים על בסיס שיטות עבודה ייחודיות המבטיחות שקיפות מלאה כלפי הלקוחות, אמינות כערך עליון ושיתוף מידע מלא בזמן אמת.
  •  חיסכון במשאבים – הניסיון הרב ורשת הקשרים המקצועיים הענפה מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאירועים מושקעים ואיכותיים תוך היצמדות לתקציבים קבועים מראש ולאילוצי זמן מוגדרים.

ההתמחות שלנו היא בחיבור בין צרכיו הייחודיים של כל ארגון לבין יצירת חוויה העונה על כל צורך, תוך מתן מענה מקצועי, איכותי, קשוב וממוקד